Esteratsastuskilpailut 26.07.2009

Tammihovissa järjestetään villit esteratsastuskilpailut. Kaikki ovat tervetulleita mukaan.

Säännöt ja rajoitukset

  • Yhteen luokkaan max. 60 osallistujaa
  • Yhdeltä ratsastajalta enintään 8 hevosta yhteen luokkaan
  • Yksi hevonen vaikka kaikkiin luokkiin
  • Yksi hevonen saa osallistua yhteen luokkaan vain kerran
  • Tulokset puolueettomasti arvontakoneella

Osallistuminen

  • Mailitse osoitteeseen amaryllister[at]gmail.com
  • Otsikoksi Tam Este3 Jos haluat osallistua kaikkiin Tammihovin avoimiin koulukisoihin samalla kokoonpanolla, otsikoi Tam Este1-5)
  • Muodossa Luokka nro [rivinvaihto] Ratsastaja (SeuRa) - Hevosen nimi <*br*>
  • Poista tähdet *
  • Samaan luokkaan tulevat saman luokkaotsikon alle
  • Seura ei ole pakollinen, VRL-tunnusta ei liitetä mukaan lainkaan!

Luokat

  1. 70cm
  2. 80cm
  3. 90cm
  4. 100cm
  5. 110cm

Osallistuneet

Luokka 1: 70cm
1. Miracle (PZT) - Akira Noah B
2. Miracle (PZT) - MI Choplifter Enemy
3. Violet (KR) - Hot Sleipner
4. Violet (KR) - Digital Wonder
5. Violet (KR) - Forget Fairytales
6. Miracle (PZT) - Dragon
7. Miltsu (KGR) - Num's Legion
8. Miracle (PZT) - Casanova
9. Turmfalke - Ulvoo kuin Susi
10. Miracle (PZT) - Fredinand SGR
11. Miracle (PZT) - Imprintible
12. Violet (KR) - Marry Lou
13. Violet (KR) - Revon Walburg
14. Pesce - Gratis Gedachte
15. Miracle (PZT) - Winssin Lasihelmi
16. Miracle (PZT) - Cresendo's Daciana
17. Violet (KR) - Lilja's Hegla
18. Katariina - Rhyme Roo Roo
19. Felia - Classic'o

Luokka 2: 80cm
1. Miltsu (KGR) - RIFA's Sleeping Beauty ox
2. Miltsu (KGR) - MD Ikl Canli
3. Miracle (PZT) - Fredinand SGR
4. Violet (KR) - Digital Wonder
5. Felia - Classic'o
6. Turmfalke - Ulvoo kuin Susi
7. Pesce - Gratis Gedachte
8. Miracle (PZT) - Dragon
9. Miracle (PZT) - MI Choplifter Enemy
10. Violet (KR) - Forget Fairytales
11. Miracle (PZT) - Akira Noah B
12. Violet (KR) - Piccadilly Circus
13. Miracle (PZT) - Imprintible
14. Miltsu (KGR) - Adanné Feborix
15. Miltsu (KGR) - Neliapilan Teddybear
16. Violet (KR) - Eillyn Alyssa
17. Miltsu (KGR) - Adelaide Ion
18. Miltsu (KGR) - Summerlight Juliet
19. Miracle (PZT) - Winssin Lasihelmi
20. Miracle (PZT) - Cresendo's Daciana
21. Violet (KR) - Revon Walburg
22. Violet (KR) - Marry Lou
23. Violet (KR) - Hot Sleipner
24. Miracle (PZT) - Casanova
25. Katariina - Rhyme Roo Roo

Luokka 3: 90cm
1. Violet (KR) - Daily Disa VIE
2. Kirppu (JPR) - Angel of the Storm
3. Miracle (PZT) - Fredinand SGR
4. Miltsu (KGR) - Dayana
5. Kirppu (JPR) - Columbus
6. Miracle (PZT) - Akira Noah B
7. Violet (KR) - Tamtam Thumnus
8. Kirppu (JPR) - Harmaja
9. Miltsu (KGR) - KH Burgundy
10. Violet (KR) - Baudelaire Twist
11. Kirppu (JPR) - Jokkuksen Varma-Virke
12. Violet (KR) - Forget Fairytales
13. Miracle (PZT) - Cresendo's Daciana
14. Miracle (PZT) - Imprintible
15. Violet (KR) - Polka Dot
16. Miracle (PZT) - Winssin Lasihelmi
17. Violet (KR) - Mather
18. Miracle (PZT) - Dragon
19. Violet (KR) - Totally California
20. Miracle (PZT) - MI Choplifter Enemy
21. Violet (KR) - Digital Wonder
22. Miracle (PZT) - Casanova
23. Turmfalke - Ulvoo kuin Susi
24. Kirppu (JPR) - Vitsikäs-Juoksu
25. Pesce - Gratis Gedachte
26. Felia - Classic'o
27. Miltsu (KGR) - Kiukkuisen Noitaneiti

Luokka 4: 100cm
1. Violet (KR) - Polka Dot
2. Miracle (PZT) - Dragon
3. Violet (KR) - Tamtam Thumnus
4. Pesce - Gratis Gedachte
5. Miracle (PZT) - Imprintible
6. Miltsu (KGR) - Derick DJH
7. Miltsu (KGR) - Elfat BRN
8. Miltsu (KGR) - Sunday`s Lordence
9. Felia - Classic'o
10. Miracle (PZT) - Winssin Lasihelmi
11. Violet (KR) - Bailey Wims
12. Violet (KR) - Eillyn Alyssa
13. Miltsu (KGR) - Rodendbel
14. Miltsu (KGR) - Puhuri PUIK
15. Miltsu (KGR) - Moondelight Princess
16. Miracle (PZT) - Casanova
17. Violet (KR) - Backens Melina
18. Violet (KR) - Piccadilly Circus
19. Violet (KR) - Totally California
20. Violet (KR) - Mather
21. Miltsu (KGR) - HK's Soul of the Diamond ox
22. Miltsu (KGR) - Runo-poika CAR

Luokka 5: 110cm
1. Miltsu (KGR) - Yonne De Daf
2. Miltsu (KGR) - Gits Da F
3. Violet (KR) - Piccadilly Circus
4. Felia - Classic'o
5. Violet (KR) - Bailey Wims
6. Miltsu (KGR) - Enola Gay Ion
7. Kirppu (JPR) - Columbus
8. Miltsu (KGR) - Paron Wichtig DRW
9. Miltsu (KGR) - Cinnamon SWE
10. Miltsu (KGR) - Stald Melisse's Dissonance
11. Miltsu (KGR) - Zaharra
12. Kirppu (JPR) - Angel of the Storm
13. Miltsu (KGR) - Lands of Empathica
14. Violet (KR) - Backens Melina
15. Violet (KR) - Eillyn Alyssa